Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
NEMOKAMI SKELBIMAI...Paskelbk apie save... Buk matomas.
   
    Prisijunkite!

REM.LT -> Naujienos -> Kalvarijų turgus pradėjo dirbti pelningai, jo privatizavimas - gandai
Kalvarijų turgus pradėjo dirbti pelningai, jo privatizavimas - gandai

Vilnius, rugsėjo 4 d. (ELTA).

Vienas seniausių sostinės Kalvarijų turgus pradėjo dirbti pelningai. Vien per du pastaruosius mėnesius už prekiautojams suteiktas paslaugas surinkta apie 750 tūkst. litų mokesčių. Tai apie 200 tūkst. litų daugiau nei per panašų laikotarpį pernai.

Penktadienį Kalvarijų turgaus direkcijoje surengtoje spaudos konferencijoje laikinasis miesto meras Gintautas Babravičius pažymėjo, kad, reorganizavus bendrovę "Šnipiškių ūkis", savarankiškai pradėjo dirbti UAB "Kalvarijų turgus". Tai savivaldybės įmonė 100 proc. Nauja turgaus administracija bando įrodyti, kad savivaldybės įmonė gali tvarkytis ne blogiau negu privatininkas.

"Buvusi savivaldybės vadovybė ilgai toleravo neskaidrią tuometinės Kalvarijų turgavietės administracijos veiklą - strigo mokesčių surinkimas, prekiautojams buvo įvestos neteisėtos rinkliavos. Restruktūrizavus "Šnipiškių ūkį", situacija pasikeitė į teigiamą pusę, ir dabar "Kalvarijų turgus" gali susitelkti į efektyvumo didinimą", - teigė G. Babravičius.

Jis dar kartą pabrėžė, kad būgštavimai dėl šio turgaus privatizavimo pagrįsti tik gandais, turgaus prekiautojus neteisingai informuoja ir aistras kursto opozicinių Vilniaus savivaldybės tarybos partijų Tvarka ir teisingumas ir "Frontas" frakcijų atstovai.

Beje, Kalvarijų turgaus smulkiųjų verslininkų asociacijos prezidentė Danutė Aksomaitienė Eltai yra sakiusi, jog apie pustrečio tūkstančio šiame turguje dirbančių prekiautojų nori, kad turgus išliktų savivaldybės priklausomybėje. Jį privatizavus, pasak D. Aksomaitienės, ten gali iškilti gyvenamieji namai ar koks stambus prekybos centras. Taigi daug turgaus prekiautojų gali papildyti ir taip kasdien augančias bedarbių gretas.

Pasak UAB "Kalvarijų turgus" direktoriaus Audriaus Barausko, stengiamasi operatyviai išspręsti visas prekiautojams kylančias problemas. Turgaus teritorijoje numatyta sutvarkyti kai kuriuos apgriuvusius pastatus, atnaujinti asfalto dangą, iš buvusio žuvų paviljono "Okeanas" iškelti baldų parduotuvę ir jį suremontuoti.

Beje, turgavietės prekeiviai gali būti ramūs, kad mokesčiai jiems nekils - rugsėjo 9 dieną Vilniaus miesto taryba turėtų tvirtinti mokesčių dydžius Kalvarijų turgavietės prekiautojams. Pasak A. Barausko, taryba turėtų patvirtinti esamus mokesčių dydžius.

Bendrovės planuose - taip pat interneto puslapio atnaujinimas - ketinama sukurti funkcionalų tinklapį, kuriame prekiautojai galėtų ne tik susipažinti su aktualia turgavietės informacija, bet ir pasinaudoti registracijos ir kitomis elektroninėmis paslaugomis.

"Taip pat ketiname peržiūrėti bendrovės administracijos struktūrą, atsisakyti bendrovei nepriklausančių funkcijų. Taip užtikrinsime efektyvesnę "Kalvarijų turgaus" veiklą ir sumažinsime veiklos sąnaudas", - sako A. Barauskas.

Kalvarijų turgavietėje yra apie 310 prekybos kioskų, du mėsos, du žuvų, baldų paviljonas, parduotuvės, kavinės. Prekeivių skaičius, priklausomai nuo sezoniškumo, svyruoja iki 2,5 tūkst.

Jau dabar turgaus prekyboje įgyvendintos kai kurios naujovės, viena jų - abonentinis mokestis. Priklausomai nuo užimamo prekybinio ploto, mėsos paviljonuose per mėnesį mokama nuo 600 iki 800 litų.

Šaltinis: ELTA

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2023 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai