Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!

REM.LT -> Naujienos -> Dėl sekmadienio audrų be elektros liko tūkstančiai gyventojų
Dėl sekmadienio audrų be elektros liko tūkstančiai gyventojų

Vilnius, liepos 20 d. (ELTA).

Dėl savaitgalį siautusių gamtos stichijų Rytų skirstomųjų tinklų (RST) teritorijoje elektros tiekimas buvo sutrikęs keliasdešimt tūkstančių gyventojų. Elektros tiekimo incidentams pašalinti prireikė net 75 RST operatyvinio reagavimo brigadų. Pirmadienio rytą elektros energijos tiekimas jau buvo atnaujintas daugumai vartotojų. RST duomenimis, kol kas elektros energija negali naudotis apie 5000 gyventojų.

Didelis žaibavimas ir perkūnija, gausus lietus ir stiprus vėjas sekmadienį sutrikdė elektros energijos tiekimą vartotojams - užvirtę medžiai nutraukė elektros oro linijas. Dėl šių priežasčių daugiausia nukentėjo Panevėžio, Utenos ir Vilniaus regionai.

"Gavę pirmuosius signalus apie elektros tiekimo sutrikimus, RST išsiuntė tris kartus daugiau operatyvinių elektros tiekimo incidentų šalinimo brigadų, nei jų paprastai budi pagal grafiką. Iš viso nuo sekmadienio dirba 75 RST brigados, kurios imasi visų įmanomų priemonių, kad gedimai būtų pašalinti bei elektros tiekimas būtų atstatytas kuo greičiau", - teigia RST dispečerinio centro vadovas Mindaugas Ignatavičius.

Pasak jo, pirmadienį be elektros energijos dar yra likę tik po kelis šimtus gyventojų Molėtų, Rokiškio, Vilniaus, Utenos ir Biržų rajonuose, jiems elektros tiekimas bus atstatytas artimiausiu metu.

M. Ignatavičius primena, kad, norint išvengti nelaimingų atsitikimų audrų ir perkūnijų metu, pastebėjus nutrauktas elektros oro linijas ar ant jų užvirtusius medžius, negalima artintis prie tos vietos ar liesti nutrauktų elektros kabelių, nes tai labai pavojinga gyvybei. Apie pavojingą situaciją būtina nedelsiant pranešti RST kontaktų centrui 1802 arba pagalbos telefonu 112.

"Liūties ir perkūnijų metu, esant stipriam žaibavimui, gyventojams patariame nesiartinti prie elektros renginių ir oro linijų laidų, esančių lauke, artėjant audrai siūlome perkelti gyvulius nuo arti esančių elektros įrenginių. Esant stipriam žaibavimui geriau nesislėpti po medžiais, nebūti atviroje vietoje lauke, verčiau pasislėpti saugioje pastogėje arba automobilyje, kol praeis audra ir žaibavimai", - sako M. Ignatavičius.

Jo teigimu, stiprios audros metu geriau išjungti televizorius ir kompiuterius bei kitą brangią buities techniką ir nesinaudoti elektros įrenginiais bei prietaisais, ypač tais, kurie yra lauke.

RST kontaktų centras sekmadienį sulaukė apie 7500 skambučių, tai net 25 kartus daugiau skambučių nei įprastą dieną. Todėl prasidėjus audrai RST kontaktų centras pasitelkė papildomas darbuotojų pajėgas, kad galėtų registruoti didžiulį srautą pranešimų apie elektros tiekimo sutrikimus RST teritorijoje.

Šaltinis: ELTA

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai