Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!

REM.LT -> Naujienos -> Nepasiturintiems gyventojams sudaromos palankesnės sąlygos būstui modernizuoti
Nepasiturintiems gyventojams sudaromos palankesnės sąlygos būstui modernizuoti


Vilnius, birželio 3 d. (ELTA).

Numatoma įtvirtinti kredito ir palūkanų apmokėjimą nepasiturintiems gyventojams, paėmusiems kreditą būstui modernizuoti.

Vyriausybė trečiadienį pritarė Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymo kai kurių straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projektui.

Pagal įstatymo projektą, jei daugiabučio namo butų savininkai įgyvendina daugiabučio namo modernizavimo investicijų projektą pagal Vyriausybės patvirtintą daugiabučių namų modernizavimo programą ar ją atitinkančias savivaldybių patvirtintas programas, nepasiturintiems gyventojams, turintiems teisę į būsto šildymo išlaidų kompensaciją pagal Valstybinės kainų ir energetikos komisijos patvirtintą energijos ar kuro sąnaudų normatyvą, bus apmokamas kreditas ir palūkanos per kredito sutartyje nustatytą kredito grąžinimo laikotarpį. Jie bus pervedami bendrojo naudojimo objektų valdytojui Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka.

Šiuo metu kreditui grąžinti ir palūkanoms apmokėti naudojamas kompensacijos, apskaičiuotos taikant energijos ar kuro sąnaudų normatyvą, ir kompensacijos, apskaičiuotos pagal faktiškai sunaudotą energiją ar kurą, skirtumas.

Taip pat įstatymu siūloma įtvirtinti nuostatą, jog į šeimos ar vieno gyvenančio asmens turtą nebūtų įskaitomos gautos (negrąžintos) paskolos, skirtos būstui modernizuoti, jei jų bendra suma viršija 2000 litų. Minėtu įstatymo projektu siekiama, kad nepasiturintys gyventojai, dalyvaujantys daugiabučio namo modernizavimo investicijų projektuose, neprarastų teisės į piniginę socialinę paramą dėl paimtų kreditų būstui modernizuoti.

Šiam įstatymo projektui papildomų valstybės biudžeto lėšų nereikės. Siūloma, kad įstatymas įsigaliotų nuo 2009 m. rugsėjo 1 d. Galutinai dėl jo turės apsispręsti Seimas, o įstatymui įgyvendinti reikės parengti poįstatyminį teisės aktą, kuriuo būtų nustatyta kredito ir palūkanų apmokėjimo įgyvendinimo tvarka.

Šaltinis: ELTA

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai