Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!

REM.LT -> Naujienos -> Apleistų pastatų savininkai mokės didesnį nekilnojamojo turto mokestį
Apleistų pastatų savininkai mokės didesnį nekilnojamojo turto mokestį


Panevėžys, gegužės 28 d. (ELTA).

Panevėžio miesto savivaldybės taryba nusprendė nenaudojamų arba naudojamų ne pagal paskirtį bei apleistų statinių savininkams nustatyti maksimalų 1 proc. nekilnojamojo turto mokesčio tarifą. Taip pat savivaldybės administracija įpareigota parengti tvarkos aprašą, pagal kurį būtų reglamentuojamas ir nebaigtų statybų bei apleistų žemės sklypų apmokestinimas.

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Stasio Karčinsko, mieste yra pastatų, kurie apleisti, neprižiūrimi, nenaudojami arba naudojami ne pagal paskirtį. Tokie statiniai blogina miesto vaizdą.

Pagal šiuo metu galiojantį Lietuvos nekilnojamojo turto mokesčio įstatymą mokesčio tarifas yra nuo 0,3 proc. iki 1 proc. nekilnojamojo turto mokestinės vertės. Iki šiol Panevėžio miesto savivaldybės teritorijoje galiojo tarybos nustatytas 0,5 proc. nekilnojamojo turto mokestinės vertės tarifas visų pastatų savininkams. "Dabar ši 50 proc. mokestinė lengvata bus taikoma tik prižiūrintiems ir pagal paskirtį naudojantiems savo nekilnojamąjį turtą juridiniams ir fiziniams asmenims, o aplaidūs pastatų šeimininkai mokės maksimalų nekilnojamojo turto mokestį", - sako S. Karčinskas.

Kartu su nekilnojamojo turto mokesčio pakeitimu patvirtintas ir nekilnojamojo turto, kuriam taikomas 1 proc. mokesčio tarifas, sąrašo sudarymo ir keitimo tvarkos aprašas. Šiame apraše numatyti kriterijai, pagal kuriuos į sąrašą gali būti įrašytas fizinių ir juridinių asmenų turtas, kuris apmokestinamas 1 proc. nekilnojamojo turto mokesčiu, ir numatytos aplinkybės, kurioms esant sąrašas yra keičiamas.

Šaltinis: ELTA

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2023 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai