Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
NEMOKAMI SKELBIMAI...Paskelbk apie save... Buk matomas.
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Vidinio vandentiekio sistemos montavimas.
Vidinio vandentiekio sistemos montavimas.Iš pradžių įvairių prietaisų, vandenį tiekiančių vamzdžių, jų nuvedimo ir atšakų projektas turi būti suderintas su specialistu. Standartiniai vamzdžiai, suderinti pagal planą, yra pjaustomi į gabalus specialiomis metalo žirklėmis arba vamzdžių pjautuvu. Jų galus reikia apdildyti, kad neliktų atplaišų. Po to, reikia paruošti lenktus laukelius. Čia būti atsižvelgti į medžiagą, diametrą, vamzdžio sudūrimo vietą. Pats lankstas iššaukia deformaciją, tai yra sienelių ištempimas arba suspaudimas, todėl siūlė neturi patekti į šiuos įtemptus laukelius. Lenkimo vietas ir reikalingą ruošinio ilgį yra patogiau paskaičiuoti naudojant vielą, kurią sąlyginai laikome vamzdžio ašimi. Darbo atlikimui yra naudojamos specialios Volniovo staklės. Įstačius reikiamo dydžio ritinėlį, ilgasis vamzdžio galas yra fiksuojamas, o trumpasis yra sulenkiamas, pasukant rankenėlę. Norint palengvinti procesą, vamzdį aptrina sausu mėliu, sušildo ir sutepa alyva. Kita vertus, cinkuoti vamzdžiai yra lenkiami tik šalti.

Norint, kad sistema, remonto atveju ar bet kokiu metu, būtų galima išardyti yra reikalingas sriegimas. Iš pradžių ant apšlifuoto vamzdžio galo yra nuimama 2 – 3 mm nuožulna . Po to būsimo sriegio vieta yra sutepama, o spaudo pusėje yra uždedama sriegpjovė atsiremianti į nuožula ir yra griežtai lygiagreti vamzdžio ašiai. Sriegpjovė yra valdoma dešine ranka, o instrumento rankena yra sukama kaire ranka pagal laikrodžio rodyklę iki pilno pjaunančio paviršiaus nusėdimo į vamzdį. Taip pat reikia pažymėti, kad paskutinių vijų sriegimo diametras turi būti šiek tiek didesnis, tai yra jų gylis šiek tiek mažesnis. Šis plotelis yra vadinamas sambėgiu. Gautų išlenktų ir išsriegtų gabalų ilgio pakoregavimą gali padėti įvykdyti skirtingo ilgio nuorintojai.


Po aukščiau aprašytų parengiamųjų darbų galima pradėti montuoti. Montavimas turi keletą momentų. Jei sujungimų nebus galima demontuoti, tai yra naudojamos movos. Iš pradžių ant trumpojo sriegio, išsriegus keletą pirmų vijų, vienas vamzdis geresnio sujungimo yra apsukamas santechnine juosta arba lininėmis pakulomis sutepta santechnine pasta . Po to iki atramos yra uždedama mova, į kurią, savo ruožtu, yra įsukamas kitas vamzdis. Jei reikia, kad sujungimą būtų galima demontuoti, tai būtina naudoti nuorintojus. Vamzdžių, kurių diametras 15 – 20 mm, ilgis turi būti 110 mm, vamzdžių kurių diametras 25 – 35 mm – 130 mm, o 35 – 50 mm diametro vamzdžiams – 150 mm. Be to, šalia radiatorių būti įmontuoti kompensuojamuosius nuorintojus vamzdžiams, kurių pjūvis yra 15 – 25 mm – jų ilgis 130 mm, o 25 – 35 mm – 440 mm. Kita vertus, yra daug atvejų kai galima apseiti ir be nieko, tiesiog viename iš jungiamų vamzdžių padarant ilgesnį sriegį.

Šiuo atveju, iš pradžių ant vamzdžio su ilgu sriegiu reikia uždėti kontraveržlę ir užsukti movą. Po to ją užsukti ant trumpojo kito vamzdžio sriegio, iš pradžių apvyniojus sandarintoju. Po atremimo sujungimo vietoje esanti mova yra užveržiama kontrveržle, jų tarpą apsukus tepaluotomis pakulomis arba juosta. Toks sujungimas užtikrina 100% procentinį hermetiškumą. Po atskirų dalių surinkimo, jos yra klojamos joms numatytose vietose ir jau prie jų yra jungiami santechniniai elementai ir kiti prietaisai.Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai