Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - VISKAS BŪSTO REMONTUI. Būsto renovacija - būsto renmontas - apdaila - baldai - statyba - durys - laiptai - langai - interjeras - šildymas ...... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Stikliniai stalai - rimtas saugumo klausimas.
Stikliniai stalai - rimtas saugumo klausimas.

Tiesa: jeigu stalviršio stiklas negrūdintas, jo dūžio metu galite patirti mirtiną traumą!

Stiklo stalai yra stilingi ir populiarūs, bet ar jie saugūs? Tai, ko daugelis žmonių gali nežinoti arba pamiršti pirkimo metu, yra tai, kad vienas stiklas yra saugesnis už kitą, tačiau to negalima pastebėti apžiūrint stiklą.

Kai skyla "paprastas" stiklas, jis skyla i labai didelius gabalus, paprastai labai aštriais kraštais, kurie krisdami lengvai gali sužeisti Jus ar Jūsų vaikus. Kai skyla "saugus" stiklas, dar pramonėje žinomas kaip "grūdintas", jis skyla i mažas šūkes, kurios neturėtų padaryti Jums rimtesnės žalos.

Beje, nedaugelis žino, kad Europos Sąjungoje DRAUDŽIAMA prekiauti stalais, kurių stalviršis pagamintas iš paprasto stiklo, o Jungtinėse Valstijose - leidžiama. Todėl pirkdami stalą, būtinai reikalaukite garantijų, kad jis skirtas ES o ne US rinkai, kad jo stalviršis pagamintas iš grūdinto stiklo.
Sunku pasakyti

Pora metų atgal, Bombėjuje, buvo atliktas eksperimentas su slapta kamera: pardavėjai užtikrino pirkėją, kad stalviršiai pagaminti iš grūdinto stiklo. Tačiau kai jis nusipirko stalą ir jį čia pat demonstratyviai sudaužė, rezultatas pranoko lūkesčius - jis skilo į didelius ir pavojingus gabalus.

Pardavėjai pasakė, kad šią informaciją jiems suteikė gamintojai. Todėl pasakyti kur yra grūdintas stiklas, o kur ne - ne visada gali netgi ir pardavėjai.

Ką gi daryti?

Stikliniai stalviršiai yra patrauklūs, tačiau gali būti labai pavojingi. Saugiausia, ypatingai šeimoms su mažais vaikais, visiškai atsisakyti tokių stalviršių.

Jei turite stalą, kuriam reikalingas skaisrus viršus, pasirūpinkite, kad stiklas būtų 100% garantuotai grūdintas. Tačiau geriau, kol neužaugs Jūsų vaikai, rinkitės organinį stiklą stalviršiams. Be abejo, jie braižosi, tačiau jie tikrai neskils ir nepadarys rimtesnės žalos.

Visa tai, kas pasakyta apie stilko stalviršius, taip pat pasakytina ir apie bet kurias stambesnes baldų konstrukcijas: sekcijų dureles, durų stiklus, veidrodžius ir t.t.

Į titulinį
© REM.LT Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai