Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Medinių konstrukcijų apsauga
Medinių konstrukcijų apsauga

Medis yra labai populiari statybinė medžiaga. Tai aplinkai nekenksminga medžiaga. Medinės grindys, parketas, mediniai langai, durys. Bet mediniai gaminiai patinka ne tik mums. Vabzdžiai, grybai ir pelėsiai yra pagrindiniai medinių konstrukcijų priešai. Todėl medinių konstrukcijų apsauga yra labai svarbi.


Ilgą laiką itin aktualus buvo medienos ir medinių konstrukcijų apsauga nuo ugnies ir drėgmės. Taip, taip, ugnis taip pat yra priešas, nes mes žinome, kad medis tiesiog puikiai užsidega. Bet šiuo atveju taip pat padeda - ugniai atsparios impregnacijos.

Neteisingai laikant, medžio konstrukcijos, grybai ir pelėsiai pradeda aktyviai vystytis, o tai naikina medžio struktūrą. Skilimo procese medienos savybės keičiasi: kietumas ir, atitinkamai, stiprumas mažėja.


"Oil Osmo" - apsauginė medienos alyva

Medienos apsaugai mūsų rinkoje yra daugybė produktų. Pvz., Specialusis aliejus Osmo. Šis aliejus padės jums apsaugoti medienos produktus. Įdorojus šį aliejų, mediena nepraranda "kvėpavimo" savybių, tačiau tuo pat metu ji yra patikimai apsaugota nuo kenkėjų. Medis atnaujinamas, tampa sultingesnis, paryškinama struktūra ir pluoštai. Idealiu atveju, aliejus osmo tinka parketlentems.

Dangai jis yra puikus aliejus, atsparus vandeniui ir purvo poveikiui, dėl kurio parketlentė, kuria buvo naudojamas toks aliejus, ilgą laiką išlaiko savo naujumą ir grožį.

Ir dėl to, kad aliejaus struktūroje naudojami tik natūralūs produktai (vaškai ir aliejus), ši medinių konstrukcijų apsauga yra ekologiška.
Rem.lt 2018

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai