Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Pirčių krosnies pasirinkimo ypatybės
Pirčių krosnies pasirinkimo ypatybės


Pirčių verslo žinovai gerai žino, kaip sunku užtikrinti tinkamą temperatūrą ir garo koncentraciją garinėje pirtyje ar saunoje. Krosnies parinkimas tik paprastai atrodo nesudėtingas reikalas, tačiau praktikoje sprendžiant šį klausimą yra dažnai padaromos rimtos klaidos. Taigi, arba reikia labai skrupulingai suprasti šios problemos detales, arba patikėti pirčių statybą tik patikrintiems profesionalams.


Taigi, arba reikia labai skrupulingai suprasti šios problemos detales, arba patikėti pirčių statybą tik patikrintiems profesionalams.
Dažniausiai pirtyse naudojamos akmeninės ir metalinės krosnys. Žinoma, medžiaga, skirta gamybai, turi didelę įtaką jų veikimo savybėms. Bet kuri krosnis yra geresnė?

Tradicinę plytų krosnį kokybiškai gali sumūryti tik tikras meistras, kurį šiandien rasti gana sudėtinga. Panašaus darbo noriai imsis daugelis, tačiau tik vienetai galės pateikti tikrai to vertą rezultatą.

Tokia krosnis šyla gana lėtai, bet tolygiai, taip pat sklandžiai pripildo šiluma ir garinę pirtį, leidžia pasiekti optimalią temperatūrą be perkaitimo. Ji puikiai tinka rusiškai pirčiai, kurioje yra didelė oro drėgmė. Tačiau pasirinkti tinkamus plytų krosnies parametrus gana sudėtinga - be specialių žinių čia neįmanoma nieko padaryti. Apskaičiavimų klaidos gali padaryti, kad ėjimas į pirtį gali būti nepatogus ir net žalingas.


Metalinės krosnys žymiai lengvesnės ir kompaktiškesnės ir pasižymi mobilumu ir didesniu atsparumu ugniai. Kai jos kaitinamos net iki aukštesnės temperatūros, nebūna įtrūkimų. Visos krosnys pirtims yra daug ekonomiškesnės nei plytų krosnių analogai ir užtikrina greitą garinės pašildymą.

Panašaus agregato įrengimas reikalauja minimalių pastangų ir tai tikrai galima padaryti savo jėgomis. Metalinių krosnių modelių parduotuvėse daugybė, tai, kad pasirinkti nėra sudėtinga, galima rinktis pagal kišenę, matmenis ir kitus ypatumus.


Metalinių krosnių privalumų gana daug, bet jei ją įrengsime, mūsų tradicinė rusiška pirtis pavirs jau suomiška sauna. Koks skirtumas? Drėgmės lygis. Kaip jau minėta aukščiau, mūsų pirčių tradicijoms būdinga garo gausa, kurį gali pateikti tik plytų krosnis. Metalinis agregatas greitai pakelia temperatūrą patalpoje iki norimos, bet nespėja gerai sušildyti vandenį bake. Todėl, drėgmės kiekis yra mažas.

Metalinė krosnis pasižymi tuo, kad greitai sušyla ir taip pat gana greitai atvėsta, todėl puikiai tinka mažoms pirtims, kurioje būna ne daugiau kaip du žmonės vienu metu.

Rem LT

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai