Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
NEMOKAMI SKELBIMAI...Paskelbk apie save... Buk matomas.
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Židinių apdaila – turtinga erdvė vaizduotei
Židinių apdaila – turtinga erdvė vaizduotei

Židinio apdaila yra labai atsakingas, sudėtingas ir daug laiko atimantis procesas, suteikiantis objektui stilistinę kryptį, formą ir kilnumą. Yra daugybė pačių įvairiausių darbų atlikimo variantų. Apdailos konstrukcija – tai istorijos ir architektūros praktika, išsilaikiusi šimtmečius. Ji visada buvo neatskiriama interjero ir dalis ir visos kultūros sluoksnio elementas, dievinantis ugnį.


Židinių apdaila atliekama:
statybinėmis, ugniai atspariomis, keramikinėmis, pilnavidurėmis, figūrinėmis, apdailos plytomis;
gipso kartonu, kuris apsaugomas nuo degimo kameros paviršiaus foline bazaltine vata;
silikatiniais blokais, naudojant šilumą izoliuojantį sluoksnį.
Kokybiška židinių apdaila numato preliminarų jos ,,marškinių" sukūrimą, šiluminių siūlių apskaičiavimą, šilumos pertvarų montavimą, karštųjų vietų izoliaciją, specialios mastikos ir klijų pasirinkimą. Teisingas konstrukcijos atskirų plėtimosi elementų apskaičiavimas, esant šilumos apkrovai, leis išvengti įtrūkimų, apanglėjimų ir atskirų dalių atsiklijavimo.


Atliekant darbus labai svarbu laikytis saugos priemonių ir netoli pakuros nenaudoti degių ir cheminių medžiagų. Dažnai kruopštaus ir įdomaus mūrijimo su geometriniais raštais iš aukštos kokybės plytų pakanka židinio išorės apdailai. Pateiktas apdailos plytų platus asortimentas: tai įvairių formų, dydžių, spalvų, tekstūrų ir raštų gaminiai.
Pašaliniam stebėtojui gali pasirodyti, kad sienų, tvorų ir židinių mūrijimas iš plytų skirtumų visai neturi. Tai tikrai klaidinga. Židinių apdailos technologija skiriasi įvairia specifika, požiūriu ir pačiu procesu, reikalaujančiu ypatingo meistriškumo, įgūdžių ir praktikos. Mūro židiniai tinka ne tik įprastam užmiesčio būstui, bet ir sodyboms, kotedžams.


Ne mažiau paplitusi židinių apdaila natūraliu akmeniu, kuris pateiktas kaip marmuras, oniksas, travertinas, granitas ir kt. Medžiagos, apdirbtos pramoniniu būdu, turi daug spalvų ir tekstūrų ir gali būti puikiai suderinamos su bet kokiais dekoratyviniais elementais. Norint sumažinti darbo sąnaudas, gali būti naudojamos natūralios medžiagos mažesnės kainos kategorijos, kurioms priklauso klintys, serpentinitas, skalūnas, kriauklainis, smiltainis ar paprastas akmuo. Galutinis efektas priklauso nuo specialisto meistriškumo.
Yra dar daugybė įdomių medžiagų, pavyzdžiui, iš medienos, keramikos, metalo ar stiklo, kuriomis galima atlikti židinių apdailą meno kūrinio lygiu.

RemLT

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2023 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai