Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
NEMOKAMI SKELBIMAI...Paskelbk apie save... Buk matomas.
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Laiptai iš raudonmedžio
Laiptai iš raudonmedžioDar visai neseniai visi stengėsi įsigyti gaminius, pagamintus iš dirbtinių medžiagų. Jau atrodė, kad natūralūs analogai iškeliavo į praeitį. Tačiau panašu, kad per anksti taip galvoti. Laikas praėjo, ir vėl madoje gaminiai iš natūralių medžiagų.Su žmogaus gerovės augimu iškyla noras save apsupti gražiais daiktais, sukurti jaukią atmosferą. Gyventojų finansinių galimybių augimas prisideda prie statybų pakilimo. Vis dažniau naudojamos natūralios medžiagos patalpų interjero apdailai. Šiuo metu labai populiarus medis. Labai paklausūs laiptai, pagaminti iš medžio. Išdailinti ir patikimi laiptai iš kietų medžių rūšių. Pats patraukliausias iš kietųjų medžių rūšių yra laikomas raudonmedis. Tai ne konkreti medžiaga, o medžių grupė pagal medienos spalvą, kuriai yra būdingi visi raudonos spalvos atspalviai.
Medžiai turintys raudoną medieną, auga subtropikuose: mеrbau (plienmedis), sеkvоja, irоkо (akmenmedis), tikmedis, mеrаnti (Šorėja), kеmpаs (gelsvasis viršūklis) ir kiti. Šių medžių struktūra nuostabiai graži. Laiptai, pagaminti iš raudonojo medžio, taps ilgiems metams namų papuošalu. Mediena atspari didelei drėgmei, pakelia temperatūros svyravimus, yra kieta. Mediniai laiptai iš raudonmedžio sukurs ypatingą klimatą patalpoje, išskirdami eterines medžiagas.


Raudonmedžio mediena unikali pagal tekstūrą ir išvaizdą. Visos rūšys yra labai atsparios puvimui, netrūkinėja, juos lengva apdirbti.
Laiptai iš raudonmedžio – tai gerovės, aristokratiškumo ir kilmingumo požymis. Medžiaga brangi, todėl ją įsigys labai turtingi žmonės. Kaip teigia psichologai, raudona spalva suteikia pasitikėjimo savo jėgomis, įkvepia energijos, prisideda prie sprendimų priėmimo. Todėl tokias konstrukcijas savo namuose įsirengia verslininkai. Tai elitiniai laiptai. Kiekvieni iš jų unikalūs. Iš raudonmedžio gali būti pagaminta įvairios formos, tipo, dydžio konstrukcija. Tokie gaminiai pasižymi didinga išvaizda, saugumu ir patikimumu.


Be abejonės, laiptai iš raudonmedžio yra klasikinės prabangos simbolis ir namų savininko turtas. Be to, tai ne tik prabangos, bet ir kokybės įrodymas. Toks gaminys gali tarnauti ne tik dešimtmečius, bet ir šimtmečius.
Be laiptų namuose turėtų būti ir mediniai baldai. Pageidautina, kad durys ir langų rėmai taip pat būtų pagaminti iš raudonmedžio.


RemLT

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai