Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
NEMOKAMI SKELBIMAI...Paskelbk apie save... Buk matomas.
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Kriauklės parinkimo taisyklės vonios kambariui
Kriauklės parinkimo taisyklės vonios kambariuiKriauklė yra neatsiejama ir sudėtinė vonios kambario dalis. Šiandien nusipirkti kriauklę nesudaro jokio sunkumo, nes jų prekyboje yra įvairių modelių, spalvų ir dizaino. Bet tokia gausybė sudaro gana didelę pasirinkimo problemą.Kokią kriauklę pirkti? Оvаlią, aрvalią arba gal būt ir kvadratinę? Kokios rūšies pritvirtinimą pasirinkti? Kоkia medžiagа yra pati geriausia? Kad šie klausimai jūsų nesupainiotų, jums reikia žinoti keletą paprastų taisyklių, kurios padės išsirinkti gerą kriauklę, išleidus tam minimumą laiko ir pastangų.
Prieš pirkdami kriauklę, nuspręskite, kurią vonios kambario ploto dalį esate pasiruošęs jai skirti. Taip pat būtina numatyti kitų vonios kambario elementų išdėstymą, tokių kaip baldai, skalbimo mašina, unitazas ir t.t.
Tada, reikėtų apsispręsti dėl medžiagos, naudojamos kriauklės gamybai. O jos šiuo metu gali būti pačios įvairiausios: plienas, keramika, stiklas, marmuras ir kitos. Kiekviena iš šių medžiagų turi savo privalumus ir trūkumus. Modeliai iš nerūdijančio plieno yra labai praktiški, ilgaamžiški, turi patrauklią išvaizdą, bet netoleruoja abrazyvinių ploviklių ir sukelia triukšmą, kai vanduo bėga ant jų paviršiaus.


Keramikinės kriauklės gali būti pagamintos iš fajanso arba porceliano. Pirmasis yra brangesnis ir turi lygesnį ir mažiau akytą paviršių.
Stikliniai modeliai turi gražią išvaizdą, atrodo labai stilingai, bet netoleruoja valymo ploviklių ir kenčia nuo druskų apnašų. Marmuriniai modeliai yra labai gražūs, tačiau jie yra gana brangūs ir reikalauja intensyvios priežiūros.

Taip pat reikėtų apsispręsti dėl modelio. Pavyzdžiui, kampinės kriauklės puikiai tinka tik nedidelėms patalpoms, taip galima sutaupyti vietos, bet nėra labai patogios naudoti. Pakabinami modeliai yra labai patogūs, jie pritvirtinami prie sienos specialiais laikikliais ir reikalauja, kad vandens nutekėjimo vamzdis būtų dekoratyviai užmaskuotas.


Tarp visų variantų labiausiai išsiskiria modelio tipas ,,Tulpė”. Tokios kriauklės yra įrengiamos ant specialios pakylos, už kurios paslepiamas vamzdynas. Jos taip pat išsiskiria dideliu įvairių formų ir dydžių pasirinkimu. Dar viena gana paplitusi kriauklių rūšis yra baldų modeliai, kurie yra skirti įrengimui į specialias spinteles.
Nereikėtų pamiršti, kad kriauklė turėtų būti harmoningai įrengta su kitais santechnikos gaminiais ir vonios kambario baldais, todėl reikėtų pirkti visą santechnikos įrangą iš tos pačios linijos.
Jeigu jūs norite pakeisti tik kriauklę, tai ją pasirinkite atsižvelgdami į vonios kambario kitų elementų formas ir dizainą.

Rem LT

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2023 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai