Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
NEMOKAMI SKELBIMAI...Paskelbk apie save... Buk matomas.
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Ar reikia gruntuoti ir glaistyti sienas prieš sienų tapetavimą?
Ar reikia gruntuoti ir glaistyti sienas prieš sienų tapetavimą?


Prieš pradėdamas remontą savo namuose, žmogus turi pats išspręsti eilę klausimų. Jie gali būti susiję ne tik su tuo, kaip norėtųsi pakeisti namo interjerą, bet ir su pačia remonto technologija. Juk žmonės visada pasirengę tinkamai atlikti remonto darbus, kad paskui nereikėtų gailėtis. Po to, kai Jūs nuimate senus tapetus, iškyla klausimas: ar būtina glaistyti ir gruntuoti sienas prieš klijavimą? Galima įtikinamai pasakyti, kad ši apdaila padės pasiekti puikių rezultatų ir apsaugoti sieną nuo žalingo išorinių veiksnių poveikio.


Prieš pradėdamas remontą savo namuose, žmogus turi pats išspręsti eilę klausimų. Jie gali būti susiję ne tik su tuo, kaip norėtųsi pakeisti namo interjerą, bet ir su pačia remonto technologija. Juk žmonės visada pasirengę tinkamai atlikti remonto darbus, kad paskui nereikėtų gailėtis. Po to, kai Jūs nuimate senus tapetus, iškyla klausimas: ar būtina glaistyti ir gruntuoti sienas prieš klijavimą? Galima įtikinamai pasakyti, kad ši apdaila padės pasiekti puikių rezultatų ir apsaugoti sieną nuo žalingo išorinių veiksnių poveikio.Gipskartonį reikia visiškai užglaistyti!
Kаrtais, žmonės susimąsto, ar verta užglaistyti gipskartonį, juk jis ir taip idealiai lygus? Ir tai teisinga, galima užglaistyti tik siūles ir pradėti klijuoti. Tačiau reikia turėti omenyje, kad šiuo atveju tapetai prikibs labai stipriai. O kada ateis laikas keisti tapetus, juos reikės klijuoti ant senųjų viršaus, nes juos bus galima nuplėšti tik kartu su gipskartonio gabaliukais. Siekiant išvengti tokios nemalonios situacijos, pageidautina prieš tai užglaistyti gipskartonį.


Kаip matoma, apdailos darbai padeda ne tik tobulai išlyginti sienas, bet taip pat suteikia joms papildomą apsaugą nuo išorinių veiksnių. Gruntavimo ir glaistymo procedūros nėra tokios ir sunkios. Jas galės atlikti kiekvienas, turėdamas tik tam reikalingus įrankius. Tapetavimas tikrai pradžiugins namo šeimininką savo rezultatu,

RemLT 2016

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai