Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Keraminės plytelės, keraminių plytelių klojimas.
Keraminės plytelės, keraminių plytelių klojimas.

Stiklo mozaika – interjero dizaino elementas ?

Labai svarbi bet kokio dizaino dalis yra stambūs dekoro elementai. Dažniausiai tokiais elementais tampa paveikslai, mozaika. Nuo senovės laikų mozaika simbolizavo namų prabangą, pilnatvę ir gerbūvį. Senovės Graikijoje mozaika buvo vos ne pagrindinė apdailos ir netgi statybinė medžiaga. Mozaika puošdavo svarbiausius miesto objektus, tokius kaip šventyklos, fontanai, rūmai ir monumentai. Populiariausia buvo stiklo mozaika. Tai susiję su teigiamomis stiklo charakteristikomis. Netgi ir šiais laikais didžiausią paklausą turi stiklo mozaika .

Šiuolaikiniai dizaineriai stiklo mozaiką naudoja absoliučiai skirtingais tikslais. Visa stiklo mozaika, pagal jos požymius, klasifikuojama į kelias rūšis. Pagrindiniai rūšių skirtumai priklauso nuo spalvų gamos ir atspalvių. Dekoruojant dideles patalpas, naudojama skirtingų formų įvairiaspalvė mozaika. Galima nusipirkti stiklo mozaiką, skirtą specialiai virtuvės apdailai . Miegamuosiuose, svetainėse dažniausiai naudojamas stiklo mozaikos dekoras ir pano. Taip pat yra speciali mozaika, naudojama saunų ir pirčių interjero dizainui.

Šiais laikais stiklo gamybos procesas yra prieinamas ir ne itin sudėtingas. Todėl šiais laikais įsigyti mozaiką nėra taip sudėtinga, kaip anksčiau. Jos yra platus pasirinkimas daugelyje specializuotų statybos ir apdailos parduotuvių. Be to, stiklo mozaika palyginti nėra brangi. Ta, kuri yra išskirtinai geros kokybės, yra labai estetiška. Ją labai dažnai naudoja baseinų apdailai, vonių ir SPA salonų dekorui.Stiklo mozaika patraukli vartotojui dėl jos tvirtumo ir atsparumo temperatūros, cheminiam ir ultravioletiniam poveikiui. Be to, stiklo mozaika visiškai nepraleidžia vandens.Rem.Lt 2011-04

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai