Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Santechnikos įrengimas.
Santechnikos įrengimas.

Kaip teisingai išsirinkti klozetą?

Šiuolaikiniam žmogui kartais tikrai nelengva teisingai išsirinkti klozetą.Juk nuo siūlomo asortimento tiesiog akys raibsta. Pirmiausia, būtina išsirinkti tinkamos formos (tipo) unitazą. Labiausiai paplitę antgrindiniai pavyzdžiai, bet ne mažiau populiarūs ir sieniniai pavyzdžiai.Šiuolaikiniai sieniniai unitazai yra labai tvirti ir gali išlaikyti apkrovą iki 350 kg. Tokių pavyzdžių privalumai yra jų šiuolaikinis dizainas ir sutaupyta erdvė. Bet tokie unitazai yra brangesni už antgrindinius.

Toliau būtina susipažinti su medžiagomis, iš kurių gaminami unitazai. Šiuo laiku tai, kaip taisyklė, fajansas ir porcelianas. Porcelianiniai unitazai tarnaus ilgiau, bet, reikia pastebėti, kad fajansinio unitazo ekspluatacija yra nuo 20 iki 30 metų. Todėl šis argumentas ne tiek svarbus renkantis. Atkreiptinas dėmesys į kainą, nes porcelianiniai unitazai žymiai brangesni už fajansinius.


Taip pat verta pasidomėti apie unitazo pagrindo konstrukciją, tam , kad apsisaugotume nuo nepageidaujamų vandens pliūpsnių nuplaunant. Pliūpsniai būdingi tik nebrangiems modeliams, o brangesnių kategorijų modeliai neturi šios nemalonios smulkmenos. Dar atkreipkite dėmesį į bakelio konstrukciją. Renkantis pavyzdžius su vandens padavimu iš apačios, galima apsisaugoti nuo triukšmingo vandens paėmimo.
Baigiant pažymėtina, kad reikia išstudijuoti jūsų kanalizacijos nutekėjimą, nes tai leistų išvengti nesusipratimų galutinai pasirenkant ir montuojant patikusį unitazo modelį.

REM.LT 2011-04

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2023 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai