Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Vonios baldai - vonios kambario interjeras.
Vonios baldai - vonios kambario interjeras.

Vonios kambario interjeras. Kokį jį įsivaizduojam?

Kaip įsirengti vonios kambarį savo namuose? Kokį interjerą pasirinkti ir kokios medžiagos labiausiai tinka? Pabandykim pasiaiškinti.

Pirmiausiai reikia apsispręsti, kokios spalvos vyraus interjere. Stabtelkim prie vaizdo, kurį matome nuotraukoje. Šiame interjere vyrauja pabrėžtinai griežta spalva.

Šviesaus ir tamsaus atspalvio derinimas padeda išvengti ryškaus kontrasto. Kaip to pasiekti? Yra balta, juoda... ir pilka interjero spalvos. Būtent pilka spalva ir sušvelnina kontrastą tarp juodos ir baltos. Be to matome, kad spalvos susimaišiusios. Tiek baltą, tiek juodą spalvas matome ir viršuje, ir apačioje. Pilką spalvą randame tarp jų.

Toks spalvų išdėstymas daro interjerą stilingą bei estetišką. Augalai vonios kambariui suteikia originalumo. Bet ir tai nėra svarbiausia. Kas gi suteikia šiam interjerui vientisumo?

Kaip jis pasireiškia? Vietoj vonios matome dušo kabiną! Nemažiau svarbu tai, kad ji visa iš permatomo stiklo. Ši medžiaga puikiai dera prie interjero projekto sumanymo.

Įsivaizduokim šiame interjere vonią vietoj dušo kabinos. Taip, taip! Vaizdas keičiasi, bet ne į gerą pusę. Šiuolaikiniuose interjeruose vis dažniau vyrauja stiklas ir veidrodžiai. Šiuos elementus galima pritaikyti bet kokiam interjerui, nepriklausomai nuo pasirinkto stiliaus.

Tai suteikia patalpai erdvinio neišbaigtumo ir begalybės pojūtį. Atkreipkime dėmesį ir į lubų dizainą. Neįprastas, originalus apipavidalinimas. Prie jo tinkamai parinktas ir apšvietimas. Jis suteikia interjerui neapsakomo nežemiškumo.

Kažko, kas ateina iš kosmoso... Vienintelis baigiamasis akcentas šiame interjere – juodo marmuro grindų plytelės. Apskritai marmurinės grindų plytelės – pats optimaliausias sprendimas vonios kambariui. Jų paviršius tvirtas, padidintas atsparumas smūgiams. Tokios plytelės tarnaus ilgiau, nei paprastos keramikinės plytelės.

Norėtųsi atkreipti dėmesį į lubas bei sienas šiame interjere. Kuo padengti šie paviršiai? Ogi paprasčiausiais aliejiniais dažais. Kaip pasisekė išgauti tokį stulbinančiai tolygų vaizdą? Tai paprasta – paviršius prieš dažant turi būti idealiai paruoštas, išlyginti visi sienų ir lubų nelygumai.

Ir čia nėra nieko neįmanomo – imame glaisto, užtaisome visus nelygumus ir įtrūkimus, užtepame du sluoksnius grunto. Įsitikinę, kad paviršius pakankamai lygus, dažome lubas ir sienas. Kai visi darbai atlikti, galim gėrėtis savo triūso rezultatais.


Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2023 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai