Registruotiems vartotojams:
 
 
Portalo rubrikos
Namų statyba  
Aplinkotvarka. Baseinai Fontanai ir įranga  
Baldai , Baldų gamyba  
Remontas.Apdailos darbai  
Vartai, Tvoros, Kalvystė  
Akmens, akmens masės gaminiai  
Apsaugos sistemos  
Architektai, paslaugos  
Dujos,dujotiekio įrengimas  
Durys, Langai, palangės  
Elektra, instaliacija  
Gręžiniai,geologiniai tyrinejimai  
Grindys, grindų dangos  
Interjeras. Eksterjeras  
Laiptai, turėklai  
Pirtys, Saunos ir įranga  
Plytelės Keramika  
Santechnika, paslaugos  
Šildymas,Katilai.Biokuras  
Statybines medžiagos  
Statybos technika nuoma ir pardavimas  
Stogai. Stogų dangos  
Transportas ir paslaugos  
Vandentiekis, įrenginiai  
Vėdinimas-kondicionavimas  
Židiniai. Krosnelės  
Darbo drabužiai. Darbo sauga  
Įrankių, įrengimų nuoma  
Paslaugos: Asmeniniai skelbimai.  
REM.LT - BUK MATOMAS,PRANEŠK APIE SAVE NEMOKAMAI. Naujenos, Naudingi staipsniai, patarimai, įmonių siūlomos paslaugos... Registracija nemokama !
   
    Prisijunkite!
REM.LT -> Straipsniai -> Šildymas - Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!
Šildymas - Natūralaus akmens radiatoriai – šildo, puošia ir taupo!

Kodėl radiatoriai turi būti baltos spalvos ir pagaminti iš plieno ar aliuminio? Jūsų būstas taps daug jaukesnis, kai vienodus tarsi uniforma radiatorius pakeisite unikaliais natūralaus akmens radiatoriais, labiau primenančiais modernius meno kūrinius nei buities prietaisus. Šie nepaprasti šildymo prietaisai ne tik elegantiškai atrodo, bet ir taupo jūsų būsto šildymo išlaidas.

Akmens radiatoriai yra gaminami iš natūralaus akmens: marmuro arba granito. Priklausomai nuo poreikio galima rinktis elektrinius radiatorius arba radiatorius, skirtus vandens sistemai. Jie gali būti naudojami ir kaip papildomi šildymo įrenginiai, ir kaip pagrindinė šildymo sistema jūsų namuose.

Kaip veikia?
Natūralaus akmens radiatorių šiluma yra malonesnė nei metalinių, nes ji mus pasiekia kitokiu būdu: įprasti radiatoriai šildo spinduliuodami šilumą trumposiomis bangomis, o akmeniniai radiatoriai ilgųjų bangų infraraudonuosius spindulius skleidžia taip, kaip senoji močiutės koklinė krosnis. Įprasti radiatoriai šildo orą aplink patį radiatorių. Šiltas oras kyla į viršų, ataušta, nusileidžia iki grindų ir grįžta iki radiatoriaus. Toks šildymo būdas turi keletą trūkumų: pirma, šilčiausia yra arčiausiai lubų (šyla galva), o ties grindimis yra šalčiausia (šąla kojos). Antra, alergiją sukeliantys faktoriai – dulkės, sudžiuvę erkučių ekskrementai skyla į labai smulkias dalis ir susijungia su namų dulkėmis. Veikiami nuolatinės konvekcinės cirkuliacijos, jie nuo grindų kyla į viršų. Pastebėtina, kad šie faktoriai blogai veikia ne tik žmones, kuriuos vargina alergija ar astma, bet ir sveikuosius.

Akmeniniai radiatoriai veikia visiškai kitaip. Iš natūralaus marmuro ar granito pagaminti radiatoriai nesukuria elektromagnetinio lauko ir nedžiovina oro patalpoje, ką įprastai daro metaliniai šildymo prietaisai. Daugiau nei 75 proc. šilumos išspinduliuojama per priekinę radiatoriaus dalį, o jo šilumos išlaikymo galimybės leidžia sutaupyti energijos. Patalpa šilumos spindulius priima lėtai ir taip pat lėtai juos atiduoda. Todėl patalpos temperatūra, kuriai esant jaučiamės jaukiai ir maloniai, individualiai pagal savijautą gali būti žemesnė net 3 laipsniais. Tai sumažina šildymo išlaidas ir taupo energiją. Be to, natūralus akmuo turi ypatingą savybę sugerti drėgmę ir ją , esant reikalui, vėl atiduoti. Taip nuolat yra palaikoma ir optimali (52-58 proc.) oro drėgmė patalpoje.

Kokybė ir išskirtinumas
Pasakojant apie šių radiatorių kokybę verta prisiminti posakį – „Tvirtas kaip akmuo“. Marmuriniai arba granitiniai radiatoriai yra ilgaamžiai ir todėl beveik nereikalauja jokios priežiūros. Jie ne tik ekonomiški ir ekologiški, bet ir estetiškai patrauklaus dizaino, suteikiančio elegancijos jūsų namams. Gausus akmens rūšių ir spalvų pasirinkimas padės šildymo prietaisą pritaikyti prie bet kokio interjero. Todėl verta pabrėžti, jog ten, kur anksčiau kabėjo radiatorius, dabar yra vietos Jūsų fantazijai ir išskirtiniam grožiui. Dėl šių ypatybių 2005 metais kompanija Marble heating Co (Anglija) buvo apdovanota metų produkto prizu prestižiniame Design & Decoration Awards 2005 renginyje, Londone.

Kodėl elektriniai natūralaus akmens radiatoriai?
Daugelis žmonių vis dar galvoja, kad elektrinis šildymas yra labai brangus. Bet kuris šildymas yra brangus, jei šildomas būstas yra prastai izoliuotos. Jei būsto izoliacija yra gera ir radiatorių kiekis parinktas teisingai, elektrinis šildymas natūralaus akmens radiatoriais yra ekonomiškas. Jeigu toks radiatorius yra prijungtas prie kambario temperatūros termostato (rekomenduotina), jis dar labiau mažina elektros sąnaudas šildymui, nes radiatorius tik palaiko reikiamą oro temperatūrą patalpoje, tai yra veikia apie 10-15 min. per valandą, sunaudodamas 200-300 W elektros energijos. Dėl išskirtinių natūralaus akmens šilumos sulaikymo savybių bei šilumos spinduliavimo į patalpoje esančius paviršius, daiktus ar žmones šis šildymo būdas yra kur kas ekonomiškai patrauklesnis lyginant su kitais elektriniais šildymo prietaisais.
Taip pat verta pabrėžti, kad tokių energijos šaltinių kaip vanduo, vėjas ir saulė perdirbimo plėtra elektrinio šildymo pozicijas ateityje dar labiau sustiprins. Gaila, tačiau tai kol kas tėra ateities planai. Nepaisant to, šiandien be rūpesčio aplinka didelę reikšmę turi ir gamtos išteklių išsaugojimas. Nafta ir gamtinės dujos – senkantys resursai, kurių sutaupoma naudojant Marble-heating elektrinius natūralaus akmens radiatorius.

Natūralaus akmens radiatoriai vandens sistemai
Vandeninei šildymo sistemai skirtiems radiatoriams būdingi natūralaus akmens šildymo privalumai: radiatoriai sumažina oro ir dulkių cirkuliaciją, nesausina oro, šiltas oras patalpoje pasiskirsto tolygiai. Natūralus akmuo leidžia ilgiau sulaikyti šilumą, todėl šildant naudojama mažiau vandens ir energijos jam pašildyti. Estetiškos išvaizdos ir ekonomiški natūralaus akmens radiatoriai - tikra alternatyva įprastiems radiatoriams.
Šie radiatoriai gali būti prijungiami prie bet kurios centrinio šildymo sistemos. Galima užsisakyti bet kokios formos ar dydžio radiatorių, taip pat pasirinkti norimą spalvą ir akmens rūšį, kad naujasis šildymo prietaisas puikiai derėtų prie Jūsų namų interjero.

Elektrinių natūralaus akmens radiatorių kainos nuo 1150 litų, vandens sistemai skirtų radiatorių – nuo 1450 litų.

Lietuvoje šiais radiatoriais prekiauja UAB „Rubisolis“. Telefonas pasiteiravimui – 8 37 263 488.

Į titulinį
Copyright © REM.LT 2011-2024 Visos teises saugomos                 Reklama     Privatumas     Atsakomybės apribojimas     Taisyklės

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj?
skaitliukai